cati-tadilat-1
Çatı Tadilat
25 Haziran 2020
gizli-baca-kenar
Gizli Baca Kenar
25 Haziran 2020
eksiz-oluk

Ankarada yaptığımız sayısız işlerden gelen tecrübemiz ile, sizlerin çatı problemlerine yardım etmek ve sorunu ortadan kaldırmak, karşılıklı memnuniyet ile daimi dostluklar kurmak yegane amacımızdır.Eksiz yağmur olukları dekoratif görünümü sayesinde yapılarınıza estetik güzellik katarak yapı bütünlüğünü tamamlar. Eksiz oluk uygulaması en iyi yöntemlerden biridir.

Eksiz oluk uzun ömürlü dekoratif görüntüsü ve sağlamlığı ile çok kısa süre içerisinde tüm binalarda görülmeye başlamıştır.

Sizlere yıllardır güvenle hizmet vermekteyiz.

Yerinde üretim teknolojisiyle Ankara Çatı Oluk farklı renk seçeneği ile gerçekten uzun ömürlü ve istenilen uzunlukta çatınıza montajlanabilir.

Aşağıya bakın:

Örneğin=Yarım yuvarlak oluk ile eksiz oluk kıyaslandığında katında iki daire olan bir aparmanın ortalama 70 metre civarında yarım yuvarlak oluk olduğunu düşünürsek 25 adet civarında oluk ek yerleri mevcut olur oysa eksiz mono oluk’da sadece köşelerde ek yeri olur ve 4 adet oluk’da ek çatınızda mevcut olur.

7/24 Garantili – Kusursuz hizmet

Tabi ki montajlanan eksiz oluk malzemenin kalitesi yanı sıra çatıya montajlayan firmanın da kaliteli ve işini iyi bilen bir firma olması dikkat edilmesi gereken en en önemli husustur firmamız Ankara Çatı Oluk Sistemleri elemanları tarafından sizin isteğiniz doğrultusunda renk ve kelepçe (iç kelepçe veya dış kelepçe) isteğinizle çatının hacmine ve yağmur iniş borularının iniş noktasına göre eyim verilerek çatınıza uygulanır firmamız tarafından uygulanan eksiz oluk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir