ŞİRKET PROFİLİ

1998 Yılında çatı aktarma ve tadilatı , iç ve dış cephe boya badana alçı kartonpiyer, drenaj ve su izolasyonu ,çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulmuş olan ve oluşturduğu güçlü altyapısı ile sağladığı  yenilikçi çözümler sayesinde sektörde müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Ankara Çatı Tamir. 1983 Yılından itibaren Ankara’da çatı tamiri , çatı aktarma, çatı onarım, çatı tamir, çatı tadilat, çatı olukları, eksiz oluk ve kenet çatı kaplamaları alanında faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, çalışma faaliyetlerinde göz önünde bulundurmuştur. Firmamız gün geçtikçe büyüyen müşteri portföyümüz sayesinde uzman kadro oluşturarak çıtayı yükseklere taşımayı hedef bilmiştir. Oluşturulan uzman kadro ile müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını tespit ederek, en uygun çözümü üretmekte ve sorunu çözmekteyiz. Firmamızın hedefi uzun yıllardır süregelen müşteri memnuniyetini devam ettirmek, sektördeki yenilikler sayesinde müşterilerine yenilikçi çözümler sunmak ve yapılan çalışmalar sonrasında teknik destek takibi doğrultusunda müşteri özgüvenini oluşturmaktır.

  1. Çatı sistemleri, Çatı Tamiri, Çatı Aktarma ve Eksiz Olukları konusunda Ankara ‘da uzun yıllardan beri faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürmüş olan firmamız, bu girişim ve tecrübelerle elde ettiği başarıyı en verimli şekilde geleceğe taşımayı hedeflemektedir.
  2. Firmamızın amacı inşaat sektöründe kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini başarıyla sürdürmektir.
    Müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak ve müşteriye sunduğumuz hizmetleri en üst seviyede yerine getirmek,
    Bir güven sembolü olarak Çatı Aktarma sistemleri ve çatı Eksiz Olukları sektöründe öncü olmak ve.
    Sektördeki pazar payımızı sürekli artırmaktır.

Bir güven sembolü olmak, Ankara Çatı Tamir, Çatı Aktarma, Eksiz Oluk, Çatı İzolasyon sorunları olduğunda sizlerin aklında ilk sırada bulunmak yegane hedefimizdir. Firmamız tarafından yapılan uygulamalara aşağıdaki butonlar vasıtası ile erişebilirsiniz..

PRO MANTOLAMA‘ın dış cephe mantolama sistemleri uygulama alanına yeni bir boyut kazandırması , yenilikçi yapısı ve çevreci çözümleri ile uygulamaya sırasındaki dikkat ve özeni bir çok firma tarafından taklit edilmeye başlanmıştır. PRO MANTOLAMA  geçmişteki tüm müşterilerini kurumsal hafızasına kayıt ederek , müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalıştığı gibi , alışverişten dostluğa bir köprü oluşturmayı da başarmıştır.

Gerek uygulama şekli , gerekse kullanılan ürünlerin niteliği dolayısı ile dış cephe mantolama işlerinizde hemen hemen tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzemesi ve bu durumun müşterilerimizi olduğu kadar bizleri de rahatsız etmektedir. PRO MANTOLAMA bu yüzden dolayı geliştirmiş olduğu Bilgasayar Ortamında Renklendirme & Projelendirme alt yapısı sayesinde binalarınız da daima farklılık yaratmayı başarmıştır.

VİZYONUMUZ

Sürekli olarak yenilenmek ve işimizi her geçen gün daha ileriye taşımak , gelecekte var olmak.

MİSYONUMUZ

Karşılıklı Güven ve insan odaklı yenilikçi bakış açımız ile;

Mantolama sürecini iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla,
Müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap verir,
Çalıştığı tüm insanlar tarafından takdir edilen,

Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam standartlarını yükseltmek için tüm gücüyle çalışır.

DEĞERLERİMİZ

Sevgi & Saygı
Birlik & Beraberlik
Daima Gelişim
Farklı Olmak
Takdir Edilmek
Çevreye Duyarlı Olmak

Manotlama Ankara , 2016 yılı hedefimiz toplam 50.000 m2 mantolama yapmaktır.  Hemen her yıl hedefimize çok rahat ulaşmaktayız. Firma prensibi olarak , yıllık hedefimize ulaştığımız anda yeni gelen mantolama işi tekliflerini ya bir sonraki yıla bırakıyor yada yapmıyoruz. Her gelen mantolama işini alıp , bina yönetimini ve firmamızı zor durumda bırakmak bizce kesinlikle yanlış ve ticari ahlaktan çok uzak bir davranıştır….

Manotlama Ankara denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri oluşumuzu , teknoloji ve inşaata getirdiklerini yakından takip ederek , kaliteli personel çalıştırıp , piyasadaki en iyi ürünleri kullanarak başarılı işler yapmamıza , kendimize , çalıştığımız tedarikçi firmalara ve müşterilerimize güvenmeye borçluyuz.

Ankara’da 40 dan fazla binanın dış cephe mantolama işlerini başarı ile teslim etmiş bulunmanın haklı gururu ile siz değerli müşterilerimize mutlaka bulunduğunuz semtte size yakın referanslar sunmaktayız.